GymPro Yazılım Dondurma

Covid 19 salgını süresince işletmenizi kapatmak zorunda kalırsanız; kapalı kalınan 6 aya kadar sürelerde yazılım aylık bedellerini ödemeyebilirsiniz*

Covid 19 salgını süresince ne yazık ki bazı firmaların işletmelerini dönemsel olarak kapatmak zorunda kaldığını biliyor ve bu konuda destek olmak istiyoruz. Bu süreçte isletmenizi kapatacaksanız; kapalı kalınan sürelerde 6 aya kadar sürelerde aylık bedel ödemelerinizi almıyoruz.
 
Bunun için yapmanız gereken tek şey ise bir dilekçe ile yazılım danışmanınıza başvurmanızdır. Bu konudaki dilekçe örneğini ve detaylı bilgiyi 444 3 212 numaralı telefondan yazılım destek ekibi ile görüşerek alabilirsiniz. (*)  Faturası kesilmiş olan aylara ait bedel iadesi yapılmaz ve dondurma hizmeti bir sonraki ayın ilk gününden başlatılır. 

(**) Kapalı kaldığı süre içerisinde herhangi bir nedenle GymPro yazılımını kullanmaya devam etmek isteyen işletmeler bu destekten faydalanamaz. Yazılım dondurma desteği; kapalı kalınan sürelerde GymPro yazılımının da kapalı olması halinde verilebilir.