top of page

GymPro Covid 19 Ateş ölçümleri ve HES kodu girişi

Üyeleriniz tesise geldiklerinde hem HES kodlarını hem de ateş ölçümlerini alıyorsanız; bu bilgileri yazılımınıza ekleyerek takibini yapabilirsiniz. (*)

Screen Shot 2021-03-16 at 12.03.53.png

Covid 19 pandemisi boyunca; günlük olarak işletmenize gelen üyelerinizin hem HES kodunu kontrol ediyor hem de ateş ölçümü yapıyorsanız, bu bilgileri yazılımınıza ekleyerek tarihçesini tutabilir ve gerektiği durumlarda beyan edebilirsiniz. Argedan ekibinin ayrıcalıklı GymPro kullanıcılarına özel hazırladığı bu modül ile tüm bilgileri kolayca yazılımınıza ekleyebilirsiniz.

 

Bu modül; tüm GymPro kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.  

(*)  Bu modül; devletin HES veri tabanına bağlanmaz ve herhangi bir online sorgulama yapmaz. Bu yalnızca kişinin HES kodunu not edebileceğiniz bir modüldür. Argedan tarafından online sorgulama ile ilgili başvurular yapılmış olup; bu konuda "Başvuruların işletmeler tarafından yapılması gerektiği" yönünde cevap alınmıştır. Online olarak HES kodu sorgulama ile ilgili takibimiz devam etmektedir. 

Modül kullanımı

Ana sayfadaki "Covid 19 Ölçümleri" ikonuna tıklayınız.

GymPro Covid 19 ekran
GymPro Covid 19 ekran

Açılan sayfada "Yeni Kayıt" butonuna basınız ve açılan penceredeki bilgileri doldurunuz. (Üye adı kutusuna tıkladığınızda; üye adını - soyadını yazarak listeden seçim yapabilirsiniz. Üye listenizde olmayan kişiler listeye eklenemez.

GymPro Covid 19 ekranı
GymPro Covid 19 ekran

 

1. Bu modül; devletin HES veri tabanına bağlanmaz ve herhangi bir online sorgulama yapmaz. Bu yalnızca kişinin HES kodunu not edebileceğiniz bir modüldür.

 

(Argedan tarafından online sorgulama ile ilgili başvurular yapılmış olup; bu konuda "Başvuruların işletmeler tarafından yapılması gerektiği" yönünde cevap alınmıştır. Online olarak HES kodu sorgulama ile ilgili takibimiz devam etmektedir. 

2. Üyelerinize ait HES kodları zaman zaman değişebilir. Bu nedenle her seferinde kişinin telefon uygulamasındaki son numarayı yazınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Risk Durumu bölümündeki seçeneklerden "Yüksek Riskli" olanı seçerseniz bu yalnızca bir kayıt olarak alınır. Kişinin tesise girişini engellemez. (Buradaki amaç her seferinde ölçüm alınmasının sağlanmasıdır.) 

4. Girilen bilgiler yazılımınız tarafından kaydedilir ve bu bilgilere her daim aynı ekrandaki listeden ulaşabilir ve Kişi ya da Tarih filtresi ile arama yapabilir, rapor olarak alabilirsiniz. 

5. Bu modül aracılığı ile girilen HES kodları kaydedilmesi sonrası Üye kartındaki alana da işlenir. Aynı şekilde; üye kartındaki alana girilen HES kodları bu modül açıldığında otomatik olarak bu alana getirilir. Numarayı değiştirmeniz halinde; her iki alan da kendiliğinden düzenlenir ancak tarihçesi bu modülde tutulur. 

Önemli hatırlatmalar

GymPro Covid 19 ekran
bottom of page