top of page

GymPro 7

GymPro Mobile Vitrin

Türkiye'nin tartışmasız en iyi fitness mobil uygulaması GymPro Mobile'a çok seveceğiniz bir özellik ekledik! GymPro Mobile Vitrin ile uygulamanızda hizmetlerinizi tanıtabilecek, ana sayfadan istediğiniz bir başka web sayfasına ya da uygulama içindeki bir sayfaya link verebileceksiniz. GymPro yazılımınızda tüm bunları yapmak çok ama çok kolay. (GymPro Mobile Vitrin özelliği sadece
firmalara özel uygulamalarda kullanılabilir.)

GymPro Mobile Vitrin

Mobil uygulamanız artık
çok daha çekici!

Ana sayfa "Poster" ile yeni duyurularınızı en güzel ve etkili şekilde yapın.

GymPro Mobile Vitrin'in en etkili bölümü; en üstteki Poster alanı. Ekranı kaplayan özel boyutu ile duyurularınız için en güzel resimleri seçebilir ve müşterilerinizi birinci sınıf bir görsel ile etkileyebilirsiniz. GymPro yazılımınız içerisinde yapacağınız bir kaç kolay ayar ile; her resime ayrı ayrı linkler verebilirsiniz. İster uygulama içindeki bir sayfa (Örnek; hemen rezervasyon), ister blog yazılarınızı yazdığınız bir web sayfası isterseniz de sponsorunuzun tanıtım sayfası. Bu kadar basit. 

GymPro Mobile Vitrin

Dersler, ekibiniz, canlı dersler... Hangisini isterseniz onlar ana sayfada!

Mobil uygulamanızın ana sayfasında "Poster"in altında her fitness merkezinin ihtiyacı olan ve zaten uygulamanız içinde bulunan bölümlerin ana bölümlerini istediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. 

Ekibimiz (Eğitmenler, diyetisyenler vb. tanıtımları)
Dersler (Ders tanıtımları)
Stüdyo Dersleri (Saati yaklaşan ilk 10 ders)
Canlı Dersler (Saati yaklaşan ilk 10 ders)


Şimdilik yukarıdaki ana başlıklardan istediklerinizi aktif edebilirsiniz. Bu başlıkları aktif ettiğinizde GymPro yazılımınızda daha önceden kayıtlı olan; ders, eğitmen vb bilgiler ekrana gelecektir. 

Yukarıdaki bilgiler GymPro yazılımınızda güncel olduğu sürece; mobil uygulamanız da güncel demektir!

 

GymPro Mobile Vitrin

Yaklaşan dersler ana ekranda!

GymPro Mobile Vitrin

İster stüdyo dersleri isterseniz canlı dersler. Tüm yaklaşan dersler ana ekrandaki ilgili bölümün altında; kalan saat ve dakikayı gösteriyor. Bu da üyelerinizin uygulamayı her daim kullanmaları için onlara bir başka sebep sunuyor.

Bu tip yaklaşan dersler ile ilgili görseller sistemden otomatik olarak çekilir.

Kısaca; GymPro'da ders programınız güncel ise; mobil uygulamanızda da güncel demektir.

 

Bırakın mobil uygulamanızı herkes indirsin!

GymPro Vitrin ile gelen en önemli özellik ise; artık mobil uygulamanızı sadece üyeleriniz değil, herkesin indirebilecek ve hizmetlerinizi inceleyebilecek olmasıdır. 

Instagram vb. sosyal medya hesaplarınızdan mobil uygulamanızın tanıtımını yapın, isteyen indirsin. Dersleri, eğitmenleri incelesinler. Ne zaman bir satın alma yapmak isterlerse;  o zaman üyeliklerini mobil uygulama üzerinden yapsınlar. 

Önemli not : Arzu eden firmalar; Misafir girişi yapan kişilerin sadece hizmetleri, dersleri vb. görmesini ama satın alma yapılamamasını sağlayabilirler.

 

GymPro Mobile Vitrin

GymPro Mobile Vitrin ayarları çok basit

GymPro Mobile Vitrin'i aktif etmek için GymPro yazılımınızda Ayarlar bölümünde GymPro Mobile > Vitrin Ayarları sekmesini açın. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecek.
 

Screen Shot 2021-12-05 at 14.12.54.png

Bu ekranda; vitrin ana sayfasındaki konuların sıralamasını yapabilir, istediğiniz bir başlığı aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

Önemli hatırlatma : Vitrin sayfasında yalnızca POSTER için yeni resim ve link ekleyebilirsiniz.
Dersler, Ekibimiz, Stüdyo Dersleri, Canlı Dersler başlıkları tüm bilgileri ilgili bölümden otomatik olarak alır. Örnek; Ekibimiz bölümünün aktif olabilmesi için Personel bölümünde ilgili kişilere açıklama metni, resim ekledikten sonra; "GymPro Mobile'da gösterilsin" bölümünü tıklamanız gereklidir. Bu nedenle; GymPro Mobile Vitrin'i aktif hale getirmeden önce bahse konu sayfaların resim ve metin hazırlıklarını bitirmeniz önemlidir.  

GymPro Mobile Vitrin
GymPro Mobile Vitrin
Screen Shot 2021-12-05 at 14.12.37.png

GymPro Mobile Vitrin ayarlarınızın yapılması için ekibimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. 

bottom of page