top of page

GymPro Finans ve Muhasebe

GymPro Finans ve Muhasebe

GymPro yazılımınızın en kuvvetli özelliklerinin başında; arka planda işleyen ve güvenliğinizi sağlayan finans ve muhasebe işlevleri gelir. Personel takibinden muhasebe yazılımları entegrasyonuna, gelir- giderlerinizi takip edebilmenizden aylık otomatik fatura kesimine kadar bir çok önemli detayı GymPro sizin adınıza takip eder.  

RAPOR_edited.png

Aşağıdaki modül ve işlevler genel tanıtımdır.

Modüller satın alınan paketlere göre değişkenlik gösterebilir. 

Faturalama
 

GymPro ile yapılan işlemleri takip edebileceğiniz Kasa ve Banka Tanımlarına ek olarak; tüm satışlarınızın tüm faturalama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. İster tek fatura, isterseniz de Fatura Planı ile yüzlerce üyenize aylık otomatik fatura kesimi işlemlerini yapabilirsiniz.

Ayrıca; hem Logo, Mikro vb. yazılımlar ve E-Fatura için Uyumsoft vb. firmalar ile anlık entegrasyonlar yapabilirsiniz.(*)

Tek Faturalamalar

  • Üyelik faturaları 

  • Seanslık hizmet faturaları

  • Ürün satışı faturaları

Toplu Faturalamalar

  • Aylık Üyelik faturaları 

Entegrasyonlar
 

GymPro kullanıcıları; işletmelerinin tercihleri doğrultusunda çeşitli muhasebe yazılımları, e-fatura çözümleri ve sanalpos entegratörleri ile entegrasyonları yapabilirler. 

Muhasebe yazılımları; Logo ve Mikro gibi sektörünün önde gelen yazılımları ile var olan entegrasyonlara ek olarak, sizlerin tercih ettiği üçüncü firmalar ile de yazılımınızı entegre edebilirsiniz.

E-Fatura entegrasyonu; E-Fatura ve E-Arşiv entegrasyonlarında Uyumsoft ile çalışan GymPro, faturalarınızı anında ilgili entegratöre işlem yapılmaya hazır bir şekilde gönderir. Ek talepleriniz ile üçüncü firmalar ile de entegrasyon yapılabilir.

SanalPOS entegrasyonu; Günümüzün olmazsa olmazı online satışlar için gerekli olan SanalPOS entegrasyonunda GymPro Paratika firması ile işbirliği bulunmaktadır.  Üçüncü firmalar ile entegrasyonlar talep halinde yapılabilir.

SanalPOS hakkında detaylı bilgi için tıklayın >

(*) Yukarıda belirtilen markalar örnek olarak verilmiştir. Bu konudaki entegrasyonlar için Yazılım Uzmanlarımız ile görüşünüz.

Sözleşmeler
 

GymPro kullanıcı firmalar; satış sonrası gerekli olan en önemli spor merkezi-üye arasındaki sözleşmeler hakkında sizlere çeşitli kolaylıklar sunar. 

Sözleşme onay; Bu modül ile yapılan tüm üyelik satışlarını sonradan detaylıca kontrol edebilir ve üyeliğin sadece sizin onayınız sonrası başlamasını sağlayabilirsiniz

Voucher; Sözleşme yapmak yerine; otellerde kullanılan Voucher sistemi ile içeriğinde üyelik bilgilerinin bulunduğu bir A4 kağıda çıktı alarak yalnızca üyelerinize imzalatabilirsiniz. Böylece sayfalarca sözleşme vb detaylardan kurtulursunuz.  

Mobil ve web için Mesafeli Satış Sözleşmeleri ile KVKK bildirimleri; Online satışlarınızda; her web sayfasında bulunması sorunlu olan sözleşmeler için alt yapı hazırdır. Sadece sizlerin firmanıza özel metinleri uygun yerlere eklemeniz yeterlidir. 

Gelir & Gider takibi ve Bütçe Hedef Takibi
 

GymPro'nun bu benzersiz modülü sayesinde; sadece gelirlerinizi değil; giderlerinizi de detaylıca takip edebilirsiniz. Basit kullanımı ile tüm giderlerinizi belli başlıklar altında gruplayabilir; yıl sonunda aylık karşılaştırmalar yapabilirsiniz. 

Ayrıca; bütçe özelliği sayesinde Hedeflediğiniz bütçeyi yıllık olarak hazırlayabilir ve gerçekleşen ile sürekli karşılaştırmaları takip edebilirsiniz.

Personel takibi
 

GymPro satışlarını takip etmenin yanısıra; basitçe personelinizi de takip etmenize fayda sağlar. GymPro ile personel takibi aşağıdaki ana başlıklarda yapılabilir.

  • Personel departman gruplama,

  • Personel giriş çıkış takibi,

  • Çalışma takvimi,

  • Arama atama ve sonuç takibi,

  • Ders ve prim takibi

Tahsilat takibi ve otomatik kapama
 

GymPro kullanıcısı firmalar; tüm tahsilatlarını otomatik olarak yapar ve ödemelerin alınamaması halinde giriş-çıkış ya da rezervasyonların yine otomatik olarak engellenmesini sağlar.

 

Tahsilat takibi konusunda daha detaylı bilgi için tıklayın >

Günlük rapor
 

Sadece ayrıcalıklı GymPro kullanıcısı firmaların sahip olduğu bu önemli işlev sayesinde; her sabah bir gün öncesine ait ve yalnızca sistem tarafından oluşturulan (personel tarafından müdahale edilemez) günlük rapor ile işletmenizde yapılan tüm önemli detayları görebilirsiniz.

E-Cüzdan (Ön avanslı satış yapma ayrıcalığı)
 

İşletmenizdeki satış noktalarında nakit kullanılmasını istemiyor ve ön avanslı satış yapmayı tercih ediyorsanız; GymPro E-Cüzdan tam da aradığınız modüldür. Üyeleriniz ister bankolardan, isterseniz de mobil uygulamaları üzerinden kredi kartları ile sisteme kredi yerine geçecek para yüklemesini yapabilirler. Satış noktalarına koyacağınız karekod okuyucular sayesinde ister cafe, ister mağazalarda tüm satışları e-cüzdan üzerinden yapabilirsiniz.  

bottom of page