top of page

GymPro Rezervasyon

GymPro'nun en güçlü özelliği ile
üyelerinize istedikleri yerde ve zamanda rezervasyon yapma ayrıcalığı sunun.
 

Günümüzde üyenizin aklına her hangi bir saatte; "tesisinizi kullanmak için rezervasyon yaptırmak" geldiğinde hemen elinin altında, cep telefonunda olmanız çok önemlidir. Bu bir lüks değil, artık sunulması gerekli zorunlu bir hizmettir. Siz de GymPro aracılığı ile üyelerinize birinci sınıf bir rezervasyon kolaylığı sunun.

w16_edited.png

GymPro ve GymPro Mobile aracılığı ile işletmenizin ihtiyaçlarına özel bir rezervasyon sistemi kurun ve üyelerinize 7/24 online rezervasyon ayrıcalığı verin.

GymPro'nun farklı paketlere özel rezervasyon alternatiflerini aşağıda inceleyebilirsiniz. 

Bireysel rezervasyonlar

Personal Training, SPA vb hizmetler için belirlenen saat aralıkarında birebir rezervasyon yapılır. Aynı zamanda ölçüm, EMS gibi cihazlara da rezervasyon alınabilir. Rezervasyon hizmet ve kaynak (eğitmen, masör veya ölçüm cihazı vb.) seçimi üzerinden uygun saatlerin listelenmesi ile kolayca yapılır.

 

Uygun olmayan saatler kapatılarak rezervasyon alınması engellenebilir.

 

Rezervasyonlar paket düşülerek direk onaylı veya ön rezervasyon olarak alınabilir.

Düet rezervasyonlar

Aynı eğitmen için aynı saate birden fazla kişi rezervasyonu alınabilir.

Grup dersleri ve kontenjan takibi

Daha önceden planlanan grup dersleri için kontenjan dahilinde katılımcı alınması sağlanır. Katılımcılar ders paketi düşülerek veya ücretsiz derslere direk katılım sağlayabilir.

Wait List

Grup dersinde yer kalmaması durumunda kişi bekleme listesine girebilir. Ders başlamadan önce yer açılması durumunda başvuru sırasına göre kişilerin derse katılımı otomatik sağlanır.

Grup derslerinde yer seçimi

Cycle gibi yer seçimi gerektiren dersler için rezervasyon anında yer seçimi yapılması sağlanır. Yerleşim planı stüdyonuza özel olarak tasarlanır. Hangi alanın daha çok tercih edildiği vb. alanların raporlarını rahatlıkla alabilirsiniz.

Çalışma takvimi ile entegre rezervasyon

Haftalık personel çalışma takvimine ile otomatik rezervasyon oluşturma :  

Bireysel rezervasyonlarda personel çalışma takvimi modülü ile shiftlere göre uygunluk durumu otomatik olarak belirlenir. Eğitmenlerinizin mesai dışı saatlerinde rezervasyon alımını engelleyebilirsiniz.

Online (Canlı) derslerde rezervasyon

 Online Ders ile web üzerinden canlı olarak verdiğiniz derslerin web ya da mobil uygulama üzerinden satışını yapabilir ve anlık rezervasyon hizmeti sunabilirsiniz. 

 

Canlı yayın için Zoom kullanıyorsanız; GymPro Zoom ile birebir entegre çalışmaktadır. GymPro üzerinden bir çok işlemi yapabilir ve hatta canlı yayın davetlerinizi SMS ile katılımcılara gönderebilirsiniz.

Belediye tesislerinde üyelik seansları

Üyelik seansları gün, saat ve kontenjan belirlenerek önceden tanımlanır. Kişiler bu kontenjanlar dahilinde rezervasyon yaparlar.

Tenis vb. raketli spor hizmeti sunan tesisler

Tenis hizmetine özel olarak rezervasyon aşamasında ışık, top vs. gibi ek hizmetlerin tanımı yapılalabilir. 

Halı saha vb tesisler

Halı saha, basketbol vb. saha rezervasyonları bu modül üzerinden kolayca yapılabilir. Saatler parametrik olarak tanımlanır. Kontenjan özelliği ile aynı saate birden fazla katılımcı alınası sağlanabilir.

 

Tenis vb. iki kişi ve üstü kişi gerektiren rezervasyonlar için sistem diğer kişilerinde eklenmesini zorunlu tutar.

bottom of page