top of page

GymPro Fitness Modülleri

Fitness Modülleri

GymPro'nun en çok tercih edilen Spor Merkezi Üye Takip yazılımı olmasının en önemli nedenlerinden biri de; fitness modüllerinin benzeri yazılımlara göre en güçlü yanı olması ve kolay kullanımıdır. İster bir Gym salonu isterseniz grup egzersiz satışı yapan bir işletme olun. Hayatınızı kolaylaştıracak mutlaka bir modülümüz var.

Aşağıdaki modül ve işlevler genel tanıtımdır.

Modüller satın alınan paketlere göre değişkenlik gösterebilir. 

İleri seviye Spor Programı modülü

Üyelere özel antrenman ve cardio programları oluşturabilir, haftalık çalışma planı tanımlayarak günlere göre yoğunluk dağılımı yapabilirsiniz.

 

Kişilere özel fitness danışmanı tanımlayabilir, belirleyeceğiniz periyodlarda danışmanlara arama atamaları yapabilirsiniz. Sistem spor programı tarihi geçen ve yenilemesi gelen üyeleri size önceden bildirir.

 

GymPro Mobile ile üyelerinizin onlara özel hazırladığınız programlarını telefonlarından takip etmelerini, yaptıkça programlarını onaylamalarını sağlayabilirsiniz.

11_edited.png
w8.png

Kişiye özel programınıza resim veya video ekleyin

Üyeleriniz GymPro Mobile ile onlara özel yazdığınız spor programlarını telefonlarından takip ederken; her bir hareket için ister video, ister GIF (Hareketli resim) isterseniz de tek resim ekleyerek; hareketleri doğru yapmaları için onlara destek olabilirsiniz. 

w8.png
18571301-Lever-Total-Abdominal-Crunch_Waist_1080.gif

Üye Ölçüm ve Sağlık Bilgileri Takip Modülü

Üye ölçüm sonuçlarının manuel yada cihaz entegrasyonu ile sisteme giriş ve analizinin yapıldığı modüldür.
 
Firmanıza özel ölçüm periyodları tanımlayarak ölçüm zamanı gelen üyelerin takibini yapabilir, üyelerinize ölçüm günlerini otomatik SMS ile hatırlatabilirsiniz.
 
Üyelerinizin spor geçmişi, hedefleri vb. kritik bilgilerin de girişini sağlayabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. 
Ekran Resmi 2017-11-13 14.00_edited.png
ss_edited.png

Vücut analiz cihazları entegrasyonu

Üye ölçüm modülü Tanita, Inbody gibi ölçüm cihazlarıyla entegre çalışır. Cihaz üzerinden veri girişine gerek kalmadan direk yazılım üzerinden ölçüm işlemi başlatılır, ölçüm sonrası tüm sonuçlar otomatik olarak sisteme girilir. Cihaz kabiliyeti kapsamında detaylı analizler alınır.
 
Arada manuel yapılan bir giriş olmadığı için hata olasılığı yoktur.
w15_edited.png
33_edited.png

PT (Kişiye Özel Eğitmen) Takibi

Türkiye’de fitness işletmelerinde sunulan "kişiye özel eğitmen / birebir eğitmen" hizmetleri yıllardır bir çok farklı yöntem ile takip edilir. İmza atma, bilet verme, sözlü taahhütler vs…  Bu yöntemlerin hepsi de zaman zaman yanlış anlaşılmalara ya da suiistimallere neden olur ve genelde bunun bedelini işletme sahipleri öder. GymPro PT Takip Modülü ile tüm bu problemler tarihe karıştı.  

GymPro PT Takip Modülü detaylı bilgi için tıklayın >

 

PT TAKIP REKLAMsdds.png

Studio yerleşim modülü (Üyeler için yer rezervasyonu)

Özellikle grup derslerinde; üyelerinizin Web ya da Mobil Uygulama üzerinden istedikleri yeri rezerve etme hizmetini sunarak; sektörün en önemli problemlerinden biri olan; yer tutma yüzünden çıkabilecek problemleri engelleyebilirsiniz. 
w16_edited_edited.png

Mobil uygulama üzerinden online canlı ders

Günümüz pandamı şartları bir yana; geleceğin en büyük fitness trendlerinin arasında olan Online Canlı Ders özelliği ile; Zoom ve Instagram üzerinden yaptığının dersleri satmak, rezervasyon imkanı sunmak çok kolay. GymPro'un Online Canlı ders modülü ile Türkiye'nin dört bir yanındaki potansiyel müşterilerinize ulaşın; daha çok kazanın.

Online canlı ders modülü hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın >
WhatsApp Image 2020-04-27 at 13.47.22.jp
WhatsApp Image 2020-04-27 at 13.47.22 (1
WhatsApp Image 2020-04-27 at 13.47.22 (2
odm.png

Stüdyo dersleri
takip modülü

Grup derslerinizi haftalık, aylık yada uzun dönemler olarak planlayabilir, katılımcı sayılarını yönetebilirsiniz. Eğitmenler sistem üzerinden verilen dersleri girişini yapar. Bir üst yöneticinin onayı ile verilen dersten prim hadekişi sağlanır.
 
Geniş raporlama seçenekleri ile en çok hangi ders, hangi eğitmene katılım sağlanıyor analizi kolayca yapılabilir.

Stüdyo özel
ders takibi (Rezervasyon)

Stüdyo derslerinin sisteme tanımlanarak rezervasyon ve seans düşüm işlemlerinin yapıldığı modüldür. Ders programınızı haftalık, aylık ve uzun dönemler olarak sisteme girişini sağlayabilirsiniz. Katılımcı sayısı (kontenjan) belirleyebilir, hizmet tipi tanımlayarak derse katılacak kişileri paketlerine göre sınıflandırabilirsiniz.

 

En önemli avantajı geçiş kontrol sisteminiz ile entegre çalışmasıdır  Stüdyo girişine geçiş kontrol sistemi konularak yalnızca o derse ait paketi olan kişilerin giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.  

 

Ayrıca; Stüdyoya özel yer seçim işlemi yaptırılabilir. Yer planı önceden sisteme tanımlanır. Kişilere rezervasyon sırasında yer seçimi yaptırılır.

 

Bu modül; Online üye sayfası ile entegre çalışır. Online rezervasyon alınabilir, rezervasyonlar görüntülenebilir yada iptal edilebilir.

Alternatifli hizmet paketi tanımlama

Üyenin satın almış olduğu paket hizmetlerine ek olarak farklı hizmetleri de kullanma izni verebilirsiniz, her hizmet için birim seanslar belirleyebilirsiniz. Örneğin 30 Seans P.T. Paketi kapsamında Personal Traning hizmeti kullanımında 1 seans, Pilates hizmeti kullanınında 2 seans, Spining hizmeti kullanınında 5 seans düşsün gibi tanımlamalar yapılabilir.
 
Ek olarak kontörlü paketler oluşturabilir ve her hizmet başına birim kontör belirleyebilirsiniz.

Grup hizmet paket satışı
(Düet)

Bu modül ile grup paketleri ve katılımcı sayıları belirleyebilirsiniz. Paket satışında belirlenen sayı kadar üyenin girilmesini sağlanır. Üye sayısı 2 ve üzeri olabilir. Ders düşüm şeklini aynı anda yada bağımsız tanımlayabilirsiniz. Aynı anda ders düşümü seçilmesi durumunda üyelerden herhangi birinin seans kullanması durumunda otomatik olarak diğer kişilerden de düşüm sağlanır.

Amatör & Profesyonel Sporcu Takibi (Athletics)

athletics_edited.png
Altyapı ve lisanslı sporcu yetiştiren işletmeler branş bazında sporcuların bonservis, vize, aidat ve oturum izni gibi alanların takibini yapabilir. Çalışma planları oluşturularak sporcunun yoklama işlemleri takip edilir.
 
Sisteme testler ve puan parametreleri tanımlanır. Test sonuçları toplu olarak yada sporcu seçilerek girilebilir. Belirlenen kriterlere uyan sporculara puanlama yapılır ve takibi sağlanır. Geniş raporlama seçenekleri ile geriye dönük olarak testler üzerinde analizler sağlanabilir.  
bottom of page