top of page

GymPro Mobile

shutterstock_228929614.jpg
gympro mobile yeni golgeli.png

Üyeleriniz spor yapmaya karar verdiklerinde nerede olduklarını bilemeyebilirsiniz.
Ancak her daim ellerinin altında olabilirsiniz!

GymPro Mobile
GymPro Mobile Vitrin
GymPro Mobile
GymPro Mobile
GymPro Mobile
GymPro Mobile

Günümüzde üyenizin aklına her hangi bir saatte; "tesisinizi kullanmak için rezervasyon yaptırmak" geldiğinde ya da "paketini uzatmayı planladığında" hemen elinin altında, cep telefonunda olmanız çok önemlidir.
GymPro kullanıcısı ayrıcalıklı işletmeler için artık her an üyelerinin yanında olmak, hizmetlerini sunabilmek, hem çok kolay hem de ekonomik! Hem de daha bir çok özellik ile!

Açık ara rekabet avantajı

GymPro’nun geleneksel tarzı ile mobil uygulamanızda da tüm ekranlar sade ve basit olarak yeniden tasarlandı. İstenilen bilgiye en kolay şekilde ulaşılabilecek şekilde hazırlanan menüler 7'den 70'e herkes tarafından kolaylık ile kullanılabilir. 

GymPro Mobile'ı kullanan üyelerinizin yaşayacağı konfor, firmanızın en büyük rekabet avantajlarından olacak. Böylece daha çok kazanacaksınız.

V22.png
GymPro Mobile Vitrin

GymPro Mobile;
Vitrin özelliği ile artık çok daha çekici ve çok daha etkili!

Üye aidiyetini arttırmak için
Club Card modülünü kullanın.
Hem üye sayınızı hem de
gelirlerinizi arttırın. 

Club Card

GymPro Mobile Club Card
unnamed.gif
w7.png

Pahalı ve eski geçiş kontrol sistemlerine elveda!

 

GymPro Mobile’ın getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi de QR (Karekod) ile geçiş kontroldür. 

 

Özel QR kodu sayesinde; KVKK ile yasaklanan biyometrik sistemlere ya da elden ele dolaşan kartlı sistemlere ihtiyaç olmadan "GymPro ile tamamı ile entegre" QR okuyucuları turnikeleriniz üzerinde kullanabilirsiniz. 

 

Özel güvenlik önlemleri ile suistimal edilmesi imkansıza yakın QR geçiş kontrol sistemi sayesinde uygulamanın üyeleriniz tarafından kullanım oranları da artmakta ve diğer hizmetlerinizin de fark edilmesini sağlayacaktır.

Yeni kişiye özel Gym&Cardio Programı takibi

 

Artık kağıtlara-kartonlara son. GymPro Mobile ile üyeleriniz onlara özel hazırladığınız spor programlarını telefonlarından takip edebilir, hareketi yaptıklarında işaretleyebilirler.

Anlık olarak GymPro ile entegre çalışan sistemde; eğitmenleriniz programı biten kişileri takip edebilir, programlarını yenileyebilirler. Yeni program takibinde isterseniz hareketlerin fotoğraf ya da videolarını da üyeleriniz ile paylaşabilirsiniz.

 

w8.png
w16.png

Grup ve Özel Derslerine Anlık Rezervasyon

 

GymPro Mobile ile üyeleriniz anlık olarak tüm dersle online rezervasyon yapabilirler. GymPro arka planda kişilerin paket kontrolünü yapar, rezervasyon talebinde otomatik olarak kişinin hakkından düşer. Hatta uygulama rezervasyon iptallerini sizin belirlediğiniz kurallara göre kabul ya da red eder. 

Mobil uygulama aktif paketi olmayan kişilere gerektiğinde yeni paketler önererek satın alma yapmalarını sağlar. 

Mobil uygulama ile özel ders takibi ve karşılıklı ders düşme

PT TAKIP REKLAMsdds.png

Türkiye’de fitness işletmelerinde sunulan "kişiye özel eğitmen / birebir eğitmen" hizmetleri yıllardır bir çok farklı yöntem ile takip edilir. İmza atma, bilet verme, sözlü taahhütler vs. Bu yöntemlerin hepsi de zaman zaman yanlış anlaşılmalara ya da suistimallere neden olur ve genelde bunun bedelini işletme sahipleri öder.

 

İşte bu noktada Argedan'ın konusunda uzman yazılım ekibi, GymPro Mobile Uygulamasına bu çok talep alan özelliği ekledi. Mobil PT Takip Modülü.   Kullanımı ise tüm GymPro uygulamalarında olduğu gibi gayet basit. 

w12.png

Uygulama üzerinden Üyelik

ve Seanslık Hizmet Satışı

 

Üyeleriniz GymPro Mobile ile artık tüm hizmetlerinizi telefonlarından bir kaç tık ile satın alabilirler. İsterseniz onlara tek çekim isterseniz de "kredi kartı limitini bloke etmeden sınırsız otomatik yenileme" özgürlüğü sunarak, satışlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz. GymPro Mobile ile 7/24 satış yapabiliyor olmanın ayrıcalığını yaşayın. Rekabette hep bir adımda olun.  

GymPro SanalPos ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın >

 

Eğitmen ve Ders Tanıtımları

 

GymPro Mobile ile eğitmen ve grup derslerinizin tanıtımlarını yapabileceksiniz. Hem ayrı bir menü altında hem de her ders rezervasyonu anında üyeleriniz ders ve eğitmenler hakkında bilgi alabilecekler. 

 

w2.png
w5.png
w10.png

Vücut Analiz Ölçüm

sonuçları anında telefonlarda

 

Üyeleriniz işletmenizde yaptırdıkları tüm ölçümleri anında GymPro Mobile'da. Hem son ölçümleri hem de tarihçesi.

Karşılaştırmalı grafikler ile. 

w15.png
33_edited.png

Uygulamanızı markanız ile yayınlayın!

 

GymPro Mobile uygulamasını isterseniz "GymPro" adı ile kullanabilir; isterseniz de standart tasarımda kendi logo ve adınız ile yayınlayabilirsiniz. Bu opsiyonda tüm GymPro Mobile içerik ve tasarımı aynı kalır ancak üyeleriniz size ait Apple & Google mağazalarından uygulamayı yine firmanıza ait isim ve logo ile telefonlarına indirebilirler.

Firmaya özel mobil uygulama hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayın.

abc.png
aa.png

GymPro Mobile Standart

GymPro adı ve İkonu

Firma adı ile uygulamada

kendi adınız ve logonuz

GymPro Mobile Bildirim

GymPro Mobile Bildirim (Push Notification) ile üyelerinize mesaj gönderin.

 

GymPro Mobile'ın bir başka özelliği de Mobil Bildirim'dir. Günümüz İleti Yönetim Sistemi (IYS) kısıtlamalarına tabi olamayan* bu özellik ile mobil uygulamayı kullanan üyelerinize her türlü tanıtım mesajı gönderebilirsiniz. Bu özelliği uygulamanızda aktif etmek için lütfen yazılım danışmanınız ile görüşünüz. 

 

Mobil Bildirim - Push Notification hakkında önemli hatırlatmalar : 

1. İlgili kanunlar ile Mobil Bildirime henüz bir sınırlama getirilmemiştir. Mobil Bildirimin başarılı olabilmesi için kullanıcının telefonunda uygulamanıza Bildirim izni vermiş olması gerekmektedir.  

2. Mobil Bildirim aktivasyon bedeli hariç; gönderim başına ücretsiz bir hizmettir. Ancak bu hizmet yurt dışı menşeeli firmalar tarafından sağlanmaktadır. İleride anılan firmaların bu hizmete ücret talep etmesi halinde bu ücret kullanıcı firmalara yansıtılacaktır.  

3. Mobil bildirimler şimdilik kişi ya da kişilere tek tek ya da toplu gönderim için kullanılabilir. Otomatik toplu gönderim ileride devreye alınacak olup, bu konunda bilgilendirme yapılacaktır.

GymPro Mobile hakkından önemli hatırlatmalar

 

Bu uygulama yalnızca GymPro kullanıcısı işletmelere sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Uygulamanın kullanılabilmesi için; üyelerin bir Mobile modülü olan GymPro kullanıcısı işletmeye üye olması gereklidir. Üyeleriniz uygulama için herhangi bir ücret ödemez.  GymPro Mobile'ın bu sayfada anlatılan bazı özellikleri modüler olabilir ve ek işlev olarak satın alınması gerekir. Argedan'ın uygulamanın özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme ya da iptal etme hakkı saklıdır.

bottom of page