top of page

GymPro SanalPOS

Müşterilerinize taksitli ödeme kolaylığı sağlayın,
GymPro sizin adınıza takip etsin

saa_edited.png
Günümüzdeki en büyük satın alma problemlerinin başında taksit sayıları ve kredi kartı limitleri gelmektedir.
Kişilerin limitlerini bloke etmemek için hizmeti almaktan vazgeçmesi ya da bu olanağı sağlayan diğer spor merkezlerini tercih etmesi nedeniyle bir çok işletme satış kaybı yaşamakta. GymPro kullanıcıları için bu problem artık tarihe karıştı. Tüm satışlarınızda "Düzenli ve Otomatik Ödeme" seçeneği ile tüm tahsilatlarınızı GymPro sizin adınıza takip ediyor. Siz de her zamanki gibi daha çok kazanmaya devam ediyorsunuz!
Düzenli Ödeme Sistemi 
Müşterilerinizin kredi kartlarındaki limitleri bloke edilmeden ve sınırsız süreli taksit yapabileceğiniz, aylık tahsilat yöntemidir. 

Eskiden 1.200 TL'lik bir üyeliği almak isteyen kişiler kredi kartına taksit bile yaptırsalar (ki şu anda bu en fazla 6 taksit olabiliyor) banka tarafından 1.200 TL'lik bedelin hepsi limitlerinden bloke ediliyordu. Bu da kişilerin satın almadan vazgeçmesine neden oluyordu. 

GymPro'nun Düzenli Ödeme sisteminde ise 1.200 TL. sizin belirlediğiniz sayıda; mesela 12 ayda 100'er TL. olarak sistem tarafından taksitlendiriliyor ve günü geldiğinde GymPro entegrasyonu ile otomatik olarak tahsil ediliyor.
 
Dolayısıyla hem üyenizin kartı bloke olmuyor ve daha kolay alım yapıyor hem de siz müşterinizi kaçırmıyor, aylık sabit gelirinizi takip ediyorsunuz. 
ISLETMEDE 2_edited.png
Sınırsız Süreli Otomatik Yenileme Sistemi
İster üyelik isterseniz de aylık seanslık hizmetlerinizde artık Sınırsız Süreli Otomatik Yenileme sistemini kullanın. Üyelerinizin kartından aylık ödemeler otomatik çekilsin, başarılı çekim yapıldıkça da üyelikleri otomatik olarak uzasın. 

Sınırsız Süreli Otomatik Yenileme sisteminde bir süre yoktur. Kişiler ödemelerini düzenli yaptıkça işletmenizi kullanabilirler. GymPro tüm bu detayları birebir takip eder. Ödeme yapmayanları uyarır, devamında gerekirse girişleri ve/veya rezervasyon alımını otomatik olarak durdurur. 

Her bir üyelik/hizmet 1 aylık olarak sisteme tanımlanır ve sınırsız sürede devam eder. 
Düzenli Ödeme Sisteminin avantajları nedir?
t1_edited.png
1.  İster spor merkezinizde, ister web ve hatta GymPro Mobil üzerinden yaptığınız satışlarınızı Düzenli Ödeme ile tahsil edebilirsiniz. 

2.  GymPro ile aracı Sanal Pos kuruluşu entegrasyonu sayesinde tüm tahsilatlar sistem tarafından takip edilir. Kartta yeterli bakiye olmaması halinde yazılımınız kişiye otomatik bir bilgilendirme gönderir ve bakiyeyi kontrol etmesi istenir. Sistem bakiyeyi 2 gün boyunca 8 kez kontrol eder. Yine tahsilat yapılamaz ise hem kişi, hem de siz bilgilendirilirsiniz. Kişinin işletmenizden aldığı haklar (geçiş vb.) GymPro tarafından otomatik olarak kısıtlanır. (İsteğe bağlı)

3.  Ödemeleri aylık olarak aldığınız için; faturalandırmayı da aylık olarak yapabilir, böylece tahsil etmediğiniz bedelin vergisini ödemezsiniz. Arzu etmeniz halinde faturalarınızı E-Fatura olarak da sisteminizden otomatik olarak gönderebilirsiniz. Hatta arzu ederseniz GymPro Muhasebe Entegrasyonu ile tüm tahsilatlarınız anında ilgili yazılım ile muhasebeleşir. 

4.  Yapılan tahsilatlar 7 günlük bekleme süresi sonrası ilk çarşamba günü banka hesabınıza yatırılır. Ödeme yapıldığı an ise GymPro'da ilgili alanlara yapılan tahsilat işlenir. Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. 

5.  Yapılan tüm işlemleri başka bir yazılıma, web sayfasına ihtiyaç duymadan GymPro'daki ilgili alanlardan takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Satışını yaptığınız hizmet/üyelikleri yazılımınıza tanımlarken Tek ödeme ya da Düzenli Ödeme ile maksimum kaç taksitte satılacağı opsiyonlarını siz belirlesiniz. Her ikisini de seçtiğinizde müşteriniz de her iki alternatifi de sistemde görebilir.  
 
GymPro Düzenli Ödeme sistemi ile tüm alacaklarınızı sistem sizin adınıza güvenle takip ve tahsil eder. 
DUZENLI ODEME 1s_edited.png
Önemli Hatırlatma

Argedan yukarıda tanımları yapılan hizmetler ile ilgili PARATİKA firması ile entegre çalışmaktadır. Diğer SanalPOS firmaları için ek entegrasyon bedeli ödenmesi gerekir. Paratika herhangi bir fiziki POS cihazındaki imkanları web üzerinden sunan ve 6 banka ile aynı anda anlaşması olan bir kuruluştur. Bu sisteme dahil olan işletmelerin ilgili kanunlar gereği PARATİKA ile ilgili sözleşmeleri imzalaması gereklidir. Kredi kartından çekilen ödemeler PARATİKA tarafından tahsil edilir ve yine PARATİKA tarafından 7 günlük bloke sonrası ilk çarşamba hesabınıza yatırılır. Paratika aylık komisyon bedelleri talep eder. Argedan GymPro ile yalnızca entegrasyon sunar; Müşteri-İşletme-Paratika arasındaki bu süreçlerde yer almaz. Bu nedenle; Paratika'nın yukarıda anlatılan süreçlerinde yapılacak değişikliklerden Argedan sorumlu değildir.  
bottom of page