top of page

GymPro Mobile Modüller 

V22.png
GymPro Mobile Modüller

GymPro Mobile bir fitness işletmesinin ihtiyacı olan bir çok işlevi bünyesinde barındırır. Bu ayrıcalıklı işlevler sayesinde üyelerinize birinci sınıf bir hizmet sunmanın yanısıra, rekabette de bir kaç adım öne geçersiniz. GymPro Mobile'da bir modülün olabilmesi için aynı modülün GymPro yazılımında da aktif ve kullanılıyor olması gereklidir.

Notlar

1. Mobil uygulama işlevleri satın alınan GymPro yazılımı ile doğru orantılıdır. 

2. Ölçüm sonuçları işletme tarafından kullanılan ve yazılıma entegre bir Vücut Analiz Cihazı gerektirir.

3. Standart İşlevlerin tümü her kullanıcıya açık değildir. Bazı işlevler için GymPro'da aynı modülün olması gereklidir. 

4. Online satınalma için bir SanalPOS firması entegrasyonu gereklidir. 

5. Opsiyonel işlevler ayrıca satın alınır. 

6. Firmaya özel uygulamada tüm içerik ve iç sayfa tasarımları GymPro Mobile ile aynıdır. Firmanızın bu işlevden faydalanabilmesi için Google ve Apple mağazaları için başvuruda bulunması gereklidir. Detaylar konusunda Argedan ekibi sizlere yardımcı olacaktır. 

7. QR kod (Karekod) ile geçiş için ayrıca karekod okuyucu satın alınması gereklidir. 

Açıklamalar 

  • Üyeleriniz uygulama için herhangi bir ücret ödemez. 

  • Uygulamanın kendi markanız ile mağazalardan indirilmesi, Kredi Kartı ile satış modülü, lokal kurulumlar, indirimler ve benzeri ek çalışmalar için belirlenmiş Fiyat Listesini yazılım uzmanlarımızdan talep edebilirsiniz.    

  • Opsiyonel özellikler ve firmalara özel talepler ayrıca ücretlendirilir.

  • Bu uygulama yalnızca GymPro kullanıcısı işletmelere sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir. Uygulamanın kullanılabilmesi için; üyelerin bir Mobile modülü olan GymPro kullanıcısı işletmeye üye olması gereklidir.  

  • GymPro Mobile'ın bu sayfada anlatılan bazı özellikleri modüler olabilir ve ek işlev olarak satın alınması gerekir. Argedan'ın uygulamanın özelliklerini önceden haber vermeksizin değiştirme ya da iptal etme hakkı saklıdır.

bottom of page