top of page

GymPro 7

Üye aidiyetini arttırmak için
Club Card modülünü kullanın.
Hem üye sayınızı hem de
gelirlerinizi arttırın. 

Club Card

GymPro Mobile Club Card
GymPro Mobile Club Card
unnamed.gif
GymPro Mobile Club Card

GymPro Mobile'a daha çok kazanmanız için yeni bir modül ekledik. Club Card.

 

Eğer varsa; markanıza ait Loyalty Card tasarımızı basit bir şekilde mobil uygulamanıza ekleyin. Üyeleriniz artık kart taşımak zorunda kalmasın. 

Sistem çok basit bir şekilde işliyor. Zaten var olan üyelerinize ait ayrıcalıkların bulunduğu web sayfasının linkini; Club Card bölümüne ekleyin. 

Kişiler bu linke tıklayarak ayrıcalıklarını incelesinler ve o işletmelere gittiklerinde Club Card'ı göstersinler ve ayrıcalıklardan faydalansınlar. 

(Club Card modülü; yalnızca sisteme eklediğiniz kart tasarımını ana sayfada gösteren ve tıklandığında linki açan bir modüldür. Ek işlevler zaman içerisinde eklenecektir.)

GymPro Mobile Club Card modülü yalnızca firmaya özel uygulamalarda kullanılabilir. 

GymPro Mobile Club Card
unnamed.gif

Aktif üye koruması ile suistimalleri engelleyin

Sürekli yanıp sönen yeşil nokta sayesinde; üye olmayan kişilerin ekran görüntüsü ile kötüye kullanımını engelleyebilirsiniz. 

Çoklu kullanıma uygun alt yapısı ile kulüp kartınıza özgürce istediğiniz işlevleri ekleyin.

GymPro Mobile Club Card modülünün yapısı ve kullanımı oldukça basittir. Farklı işletmelerin, farklı projelerine hizmet edebilmesi için hazırlanan altyapısı sayesinde; üyelerinizi ister sponsorlarınıza yönlendirin, isterseniz markanıza özel indirim veren işletmelere. Yapacağınız tek şey; bu konuda basit bir web sayfası hazırlamak ve uygulama içerisinden bu web sayfasına link vermek.

Bu kadar basit.

 

Önemli hatırlatma : GymPro yalnızca mobil uygulama için Club Card hizmeti sunar. Yanda örnek olarak sunulan web sayfası ve içeriği işletmelerin kendilerinin sahip olduğu web sayfasını temsil etmektedir. Modül yalnızca uygulama içerisinden bu sayfalara link verir.
 

GymPro Mobile Club Card

GymPro Mobile Club Card ayarları çok basit

GymPro Mobile Club Card'ı aktif etmek için GymPro yazılımınızda Ayarlar bölümünde GymPro Mobile > Seçenekler sekmesini açın. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecek.
 

GymPro Mobile Club Card ayarlar

Bu ekranda; kart tasarımınızı uygulamaya yükleyebilirsiniz. (Kart tasarımında kişi ismi için Adı-Soyadı vb. yazılar yazmayınız.) Kart yüklemesi sonrasında kartın altında çıkacak metini (İndirimleri görmek için tıklayınız vb.) ve tıklandığında açılacak olan linki ekleyiniz. Hepsi bu kadar. 

Önemli hatırlatma : Yapısı gereği GymPro yazılımı içerisinde bir ön izleme mevcut değildir. İlgili pencerede KAYDET butonuna bastıktan sonra Mobil Uygulamanızda sonuçları anında kontrol edebilirsiniz.  
Kaydet sonrası yapmış olduğunuz işlemler tüm kullanıcılar tarafından görülebilir olacaktır.

Bu modül Argedan'ın hediyesidir ve ücretsizdir. Ancak Apple ve Android mağazalarında yayınlanabilmesi için gereken işlemlerler için tek seferlik 750 TL + KDV güncelleme bedelinin ödenmesi gereklidir.

GymPro Mobile Club Card ayarlarınızın yapılması için ekibimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. 

bottom of page