top of page

GYMPRO 6 DEMO KULLANIMI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

 

1.    GymPro 7 bilgisayarınıza "exe" olarak kurulan ancak tüm veritabanı özel server'larda tutulan ONLINE bir yazılımdır. Bu sayede istediğiniz yerden işletmenizi takip etmeniz mümkündür. Bu nedenle yazılımınızı kullanmak istediğiniz yerde İnternet bağlantısı olması önemlidir. 

 

2.  Bilgisayarınızdaki işletim sistemi Windows 7 ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca en az 4 GB RAM olması yazılımı rahatça kullanmanıza fayda sağlayacaktır. 

 

3.  Bilgisayarınıza indireceğiniz "Demo" yazılım GymPro 7'nin en üst paketi olan Advance'dir. GymPro 7'yi denerken kullandığınız modüllerin hangi paketlerde olup olmadığını öğrenmek için web sayfamızdaki GymPro Yazılımları Karşılaştırma tablosuna göz atınız. 

 

4.  Argedan Bilişim Ltd. Şti. (Argedan) tarafından yaratılmış ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve muhtelif Yönetmeliklerin yanısıra, Argedan tarafından yapılmış diğer başvurular ile Argedan lehine koruma altına alınmış olan ve tüm yasal hakları ve mülkiyeti Argedan'a ait GymPro Yazılımı'na ait tüm özellikler, görseller ve işlevlerin herhangi bir şekilde kopyalanması, benzerlerinin üretilmesi yasak ve suçtur.

bottom of page