top of page

GymPro. Hatırlatma İşlevleri

GymPro Hatırlatma İşlevleri 

GymPro unutmaz. Her detayı, herkese zamanında hatırlatır. 

3444_edited.png

Onaylanmayan Rezervasyonlar
 

Yoğun tempoda çalışan işletmelerde rezervasyonlar gerçekleşmesine rağmen "Yapıldı" olarak işaretlenemeyebilir. Bu tip onaylanmamış rezervasyonlar zaman içesirinde kaybolurlar. Tespit etmek için ise çeşitli raporlar almak ve bunları filtre etmek zorunda kalırsınız.

 

Onaylanmamış rezervasyonlar hem analizleri etkiler hem de varsa primlendirmeleri. GymPro geçmişe yönelik tüm onaylanmamış rezervasyonları sürekli olarak hatırlatır. 

Ekran Resmi 2017-09-30 15.23_edited.jpg

Ölçüm tarihi gelenler, spor programı süresi sona erenler
 

Üyelerinizin ölçümlerini belli periyotlarda yenilemeniz üyelik yenileme oranlarınızı da arttırır. Bu onları önemsediğinizi ve takip ettiğinizi ifade eder ki; bu üyeler için çok önemli bir detaydır. Üyelerin ölçümünü yaparken, bir sonraki tarihi vermeniz GymPro'nun bu detayı yüzlerce hatta binlerce üye için takip etmesi için yeterlidir. Her gün kimlerin ölçüm tarihinin geldiğini görebilir ve üyelerinizi arayabilirsiniz.

 

Hatta isterseniz GymPro otomatik SMS altyapısı ile bunu üyelerinize de bildirebilir. Tüm bu detaylar spor programları için de geçerlidir ve GymPro size bu konuda anlık hatırlatma yaparak satışlarınızın artmasına destek olur. 

Borcunun vadesi gelen üyeler
 

Bir çok spor merkezi senetli satış yapar. GymPro'da kolayca senet düzenleyebilirsiniz. Bu senetler düzenlendikleri an; ileri yönetlik tüm tahsilat tarihleri sisteme işlenir ve tarihi geldiğinde size hatırlatılır.

Bunun için ayrıca bir not almanıza gerek yoktur. 

Üyeliği olmasına rağmen gelmeyen üyeler
 

Üyelik ya da seanslık hizmet satın almış bir çok üyeniz çeşitli nedenler ile bunları kullanmayabilirler. Günümüzde karlı işletmelerin hepsi bu kişileri arar ve onları tekrar kazanmaya çalışırlar. Bu bir spor merkezi için en önemli günlük operasyonlardan biridir.

 

Eğer bir geçiş kontrol sisteminiz varsa; GymPro bunu sizin için günlük olarak takip eder ve size üyelerinizi arayıp "Sizi özledik" deme şansını verir. Bu da üye sadakatini arttırır, gelirlenize birebir pozitif etki eder. 

Bireysel asistanınız; GymPro DashBoard
 

GymPro'nun en ayrıcalıklı özelliklerinden biri. Her GymPro kullanıcısının o günkü tüm hatırlatmaları tek ekranda takip edilebilir. İster kişi kendi not almış olsun, ister otomatik sistem hatırlatması olsun, isterse de bir yönetici görevlendirmesi. GymPro hepsini sürekli takip eder ve her birini günü geldiğinde hatırlatır.

 

İşte bireysel hatırlatmaların bazıları;

 

- Üye diyalog ekranında not alınan üye satış görüşmesi,

- İleri tarihli not aldığınız hatırlatmalar,

- Potansiyel üye arama hatırlatmaları (Bknz. Otomatik Sistem hatırlatmaları),

- Eğitmenlerin ders rezervasyonları,

  - Ödemeler, (Bütçe modülüne eklenen sürekli ödemeler)

- Yöneticiler tarafından verilmiş görevler,

- Yöneticiler tarafından yapılmış üye arama atamaları,

- Üyelik tanımlarındaki Üye Memnuniyeti aramaları (Bknz. Otomatik Sistem hatırlatmaları)

gymrp dashboard 2_edited.png

Otomatik sistem hatırlatmaları
 

GymPro'nun eşsiz Otomatik Sistem Hatırlatmaları ile ilk yapacağınız bir kaç ayarlama ile yıllarca tüm ilgili personelinize günlük görevler tanımlayabilir, üyelerinize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunabilirsiniz. Bunların sonucunda da üyelik gelirleriniz sürekli artar. 

Otomatik Arama Görev Ataması

GymPro'da herhangi bir üyeliği tanımlarken; o üyelik süresince kimlerin, hangi nedenle ve hangi zamanda üyeyi araması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Bu işlemi bir kez yaparsınız. Sonrasında; yıllar boyunca o üyelik satıldıkça GymPro zamanı geldiğinde ilgili kişilere bireysel olarak hatırlatmalar yapar. Bu özellik yalnızca GymPro'nun sunduğu ayrıcalıklı bir hizmettir ve işletmenizin üyelik yenileme oranlarına birebir etki eder.  

Ekran Resmi 2017-10-13 11.39_edited.png
Otomatik Potansiyel Üye Arama Ataması
Yapılan araştırmalara göre; kişiler bir şey satın almaktan ortalama 15 gün içerisinde vazgeçiyor. GymPro kullanıcılarına; potansiyel bir üyeniz ile ilk konağınızdan itibaren 15 günlük "Critical Zone" isimli özelliği otomatik olarak devreye sokar ve 3, 7 ve 15nci günler ilgili personele arama hatırlatması yapar.    
Ekran Resmi 2017-10-13 11.49_edited.jpg
Üyeleriniz ile ilgili tüm anlık bilgiler, Üye doğum günler vb. daha bir çok kişiye özel hatırlatma alt yapısı ile GymPro benzersiz bir asistan hizmeti sunar. Bundaki en büyük amacımız sizin üye sadakatini en üst seviyede tutmanız, daha fazla üye kazanmanız ve pek tabiki üyelik gelirlerinizin artmasıdır. 

Daha detaylı bilgi için yazılım uzmanlarımız ile bağlantı kurunuz. 
Ekran Resmi 2017-10-01 13.10_edited.png
bottom of page