top of page

GymPro Mobile Hoşgeldiniz!

GymPro Mobile

dünyasına hoşgeldiniz!

Yalnızca ayrıcalıklı GymPro kullanıcılarına sunulan "GymPro Mobile” hizmetini alarak rekabette bir adım öne geçtiniz. Tebrik eder, bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. 

 

GymPro Mobile GymPro yazılımınız ile entegre çalışır. Uygulamanız her ne kadar aktif olduğu an bir çok işlemi otomatik olarak yapsa da; yazılımınızdaki üye bilgilerinin “dolu" olması önemlidir. Aksi takdirde üyeleriniz mobil uygulamada bir çok alanı boş olarak görecektir. 

 

GymPro Mobile’ı en etkin şekilde kullanmak için lütfen aşağıdaki notları dikkatlice okuyunuz!

ÜYELERİNİZİN HESAPLARINI AKTİVE ETMEK

Üyelerinizin uygulamanızı kullanabilmesi, daha doğrusu GymPro’da kayıtlı olan bilgilerinin uygulama ile senkronize olabilmesi için GymPro’dan aktivasyon göndermeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmenizin iki yöntemi bulunmaktadır. 

1.  TOPLU VE SÜREKLİ AKTİVASYON

GymPro yazılımında aşağıdaki ayarları yapmanız sonrası, artık üyeliği her aktif olan herkese otomatik bir SMS ile Aktivasyon bilgisi ve Uygulama Mağaza Linki gönderilir. Dolayısıyla aktivasyonları tek tek takip etmek zorunda kalmazsınız. (Not : Firmanız adına gönderilen SMS hizmeti şu anda Argedan tarafından karşılanmakta olabilir. Argedan’ın bu hizmeti sonlandırma ve SMS’lerin artık firmanız hesabından gönderilmesini talep etme hakkı saklıdır.)

Otomatik Aktivasyon ayarları : 

 

GymPro yazılımınızda > Ayarlar > Online İşlemler > GymPro Online > Seçenekler > Diğer Seçenekler > “Yeni üyeler için otomatik online aktivasyon kodu gönderimi yapılsın”

2.  MANUEL GÖNDERİM (KİŞİYE ÖZEL)

GymPro yazılımında üye kartında bulunan Kısayollar -> GymPro Online İşlemleri bölümünden aktivasyon kodu gönderimi yapabilirsiniz.

AKTİVASYON İLE İLGİLİ ÜYELERİNİZİN BİLGİLENDİRİLMESİ

Üyeleriniz kendilerine gelen SMS mesajındaki linke tıkladıklarında akıllı telefonlarına uygun (iOs ya da Android) mağazaya yönlendirilirler. “GymPro” isimli (ya da firma adınıza hazırlanmış) uygulamayı indirdikten sonra SMS ile gönderilen geçici kullanıcı adı ve şifreyi girmeleri gerekmektedir.  Sonrasında kendi belirleyecekleri kullanıcı adı (e-posta adresi) ve şifre ile uygulamalarını kullanmaya başlayabilirler. 

 

Üyelerinizi uygulama hakkında bilgilendirmenize destek olabilmek için özel bir web sayfası hazırladık. 

 

Sayfa içeriği bir "Spor Merkezi işletmecisine değil; GymPro Mobile hizmeti sunan işletmenin ÜYELERİNE hitap etmektedir.” Dolayısıyla direkt olarak linki üyeleriniz SMS ya da e-posta aracılığı ile paylaşabilirsiniz. 

 

İsterseniz; sayfadaki görsel ve yazıları kendi web sayfanıza da kopyalayarak kullanabilirsiniz. 

 

Üye bilgilendirme web sayfası linki > https://www.gympro.com.tr/gympromobile-uyetanitim

REZERVASYON

Üyeleriniz her hangi bir saate/yerde; uygulamanız aracılığı ile grup ve özel (PT) derslerine artık GymPro’nuz ile eş zamanlı rezervasyon yapabilmektedir. Yani; artık sizi aramalarına, işletmeye gelerek rezervasyon yapmaya ihtiyaçları bulunmamaktadır. Bu nedenle Rezervasyon bölümü tıklandığında üyelerinizin arzu ettikleri hizmetlere kolayca ulaşabilmeleri için aşağıdaki detayları önceden hazırlamanızda fayda bulunmaktadır. 

 

Rezervasyon Kategorisini Online Aktifleştirme

 

Rezervasyon kategorilerinin mobil uygulamada görünebilmesi için bir kerelik ilgili kategoriyi online işlemlere açmanız gerekir. Bu işlemi yapmak için aşağıdaki sırayı takip edebilirsiniz. 

 

GymPro yazılımında Ayarlar > Rezervasyon Sistemi > Rezervasyon Kategorileri > Mevcut Kategori > Online İşlemler >  “Bu kategori için online rezervasyon yapılabilir.”

HİZMETLERİN UYGULAMADA GÖRÜLMESİNİ SAĞLAMAK

Tanımlı olan seanslı hizmetlerinizin mobil uygulamada görünebilmesi için bir kerelik ilgili hizmeti de online işlemlere açmanız gerekir. Bu işlemi yapmak için aşağıdaki sırayı takip edebilirsiniz.  

 

GymPro yazılımında Ayarlar > Ürün hizmet tanımları > Hizmetler > Mevcut Hizmet > Online İşlemler > "Bu hizmet için online rezervasyon yapılabilir.”

SPOR PROGRAMI

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri olan Spor Programı takibi ile üyeleriniz artık salonda telefonları ile onlara özel yazdığınız programı takip edebilecek ve yaptıkları hareketleri işaretleyebileceklerdir. Üyelerinizin bu ayrıcalıklı hizmetten en iyi şekilde faydalanması için ek bir işlem yapmanızda gerek yok. Eğitmenleriniz tarafından yapılan tüm programlar anında üye telefonunda görünecektir.  

ÖLÇÜMLER

Üyeleriniz uygulama aracılığı ile tüm ölçüm sonuçlarını hem grafik hem de karşılaştırmalı olarak görebilirler. Bu markanız için önemli bir ayrıcalıktır. 

 

Ölçümlerin üyelerin telefonunda görünmesi için ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Eğitmenleriniz tarafından yapılan tüm ölçümler anında üye telefonunda görünecektir.  

ÜYELİK & SEANSLIK HİZMET SATIŞI

GymPro Mobile ile üyeleriniz uygulama üzerinden seanslık hizmet yada üyelik satın alması yapabilirler.

 

Satın alma işlemi e-cüzdan veya kredi kartı ile yapılabilir. Kredi kartı ile ödeme işlemi tek/taksitli yada aylık düzenli ödeme şeklinde yapılabilir. Bu seçenekleri hizmet ve üyelik tanımlarından siz belirleyebilirsiniz.

 

Kart saklama özelliği ile kişiler her defasında kart bilgilerini girmeden satınalmayı hızlıca yapabilir. (kart saklama hizmeti ek ücretlidir).

 

Kredi kartı ile ödeme işlemi Paratika Sanal Pos servisi üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için lütfen Argedan ile iletişime geçiniz.

 

E-Cüzdan yada kredi kartı ile uygulama üzerinden satış yapabilmek için aşağıdaki detaylara dikkat ediniz. 

 

GymPro yazılımınızda > Ayarlar >  Ürün & Hizmet Tanımları > Paketler > Online İşlemler sekmesinden “Bu paket online olarak satılabilir” seçeneğini işaretlemeniz ve fiyat listesinde online satış fiyatını tanımlamanız yeterli. Kredi kartı taksit sayısını ve düzenli ödeme seçeneğini de bu alandan belirleyebilirsiniz.

DERS PROGRAMLARI

GymPro Mobile ile üyeleriniz uygulama üzerinden grup dersleri takvim halinde görebilir ve arzu ederlerse rezervasyon yapabilirler. Grup ders programlarınızın uygulamada aktif olabilmesi için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekir. 

 

GymPro yazılımınızda > Ayarlar > Online İşlemler > GymPro Online > Online Rezervasyon

ÜYELERE MESAJ GÖNDERME VE ÜYELERDEN GELEN MESAJLARI GÖRME / CEVAPLAMA

GymPro Mobile ile üyeleriniz sizlere mesaj gönderebilir. Üyeleriniz bunu uygulama üzerindeki “MESAJ GÖNDER” bölümünden yapabilirler. Aynı alandan sizlerin gönderdiği mesajları da okuyabilir ve cevaplayabilirler. Mesaj trafiğini GymPro yazılımınızdan aşağıdaki şekilde yönetebilirsiniz. 

 

GymPro yazılımınızda > Alt Bilgi Bandı  > Online Bildirimler bölümünden mesajlarınızı takip edebilirsiniz. 

QR (KAREKOD) İLE GEÇİŞ 

GymPro Mobile’ın devrimsel nitelikteki en önemli özelliği ise KareKod ile geçiştir. Bu özellik sayesinde hem üyelerinizin uygulamayı sürekli kullanmasını sağlarsınız (ki bu çok önemli bir avantajdır), hem de pahalı, sürekli arızalanan biyometrik ya da elden ele dolaşan kartlı geçiş kontrol sistemlerinden artık kurtulursunuz. Bir Karedkod okuyucu ile çalışan sistemde üyeleriniz ilgili bölümü tıklayıp, karekod okuyucusuna gösterdiklerinde; uygulama diğer sistemlerde olduğu gibi kişinin aktif üyeliklerini, haklarını kontrol eder ve geçiş izni verir. 

 

Karekod ile geçiş özel güvenlik yöntemleri ile kontrol edilmektedir. Öncelikle; anlık oluşturulan karekod ekranda 5 saniye kalmakta ve 5 saniye sonra kaybolmakta, yeni karekod oluşmaktadır. Bu da kişilerin karekodun resmini çekip, bir başka kişiye gönderip geçiş yapmasını engellemektedir. Ayrıca; bir kişi ilk 5 saniyede kendisi turnikeden geçip, aynı ya da ikinci karekod ile bir başkasını turnikeden geçirmek ister ise sistem arka arkaya gişe izin vermemektedir. Bu arka arkaya (ya da çıkış yapmadan) geçişe  izin vermeme süresi yazılımınızda “30 Dakika” olarak belirlenmiştir. Bu süreyi aşağıda açıklanan şekilde değiştirebilirsiniz. 

GymPro yazılımınızda > Ayarlar > Geçiş Kontrol Sistemi – AntiPassBack Grupları bölümünden arka arkaya geçiş sürelerini belirleyebilirsiniz.

KAREKOD İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMA :  

Karekod sistemi; genel bir bakış açışı ile Kartlı geçiş sistemi ile Biyometrik geçiş sistemi arasında konumlanır. Biyometrik sistemler kişilerin el ya da parmak izlerini alarak geçiş kontrolü konusunda %98’e yakın suistimali engeller. Karekod’lu sistem, çalışma yöntemi gereği Kartlı geçişe daha yakındır. Dünyadaki benzer uygulamalarda ve GymPro Mobile’da da az da olsa; suistimale açık noktalar bulunmaktadır. Bu tip bilinen yöntemler nedeni ile oluşabilecek kaçak geçişler, kayıplardan Argedan sorumlu değildir

MOBIL UYGULAMA HİZMETİNİZİN TANITIMI

Mobil uygulamanızın işletmenizde yapacağınız tanıtımı ile ilgili olarak aşağıdaki linklerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

 

Web sayfası duyurusu

 

Argedan tarafından hazırlanmış standart GymPro Mobile ile ilgili üyelere özel bilgilendirme sayfası linkini e-posta ya da SMS ile gönderebilirsiniz. İsterseniz bu sayfadaki yazı ve görselleri kendi hazırlayacağınız web sayfalarında kullanabilirsiniz. 

 

https://www.gympro.com.tr/gympromobile-uyetanitim

 

 

Mobil Uygulama tanıtım görselleri

 

Aşağıdaki linke tıkladığınızda açılan saydadaki görsellerin herhangi bir ya da tümünün yüksek resulasyonlu hallerini (imaj kodu belirterek) Argedan’dan temin edebilirsiniz. 

Eğer firmaya özel hazırlanmış bir Mobil Uygulama kullanıcısı iseniz; bir kerelik Uygulama ana sayfasının size özel tasarımı ücretsiz olarak sizlere sunulacaktır. 

 

https://www.gympro.com.tr/gympro-mobile-imaj-galerisi

bottom of page