top of page

GymPro Online Ders Ayarları

GymPro Online Ders

GymPro Online

Ders Ayarları

2.png
GPL3.png

GymPro ayarları

GymPro ayarları

 

GymPro yazılımınızda her zamanki gibi yeni bir Seanslık Paket oluşturduktan sonra "Online" ikonunu tıklamanız ve online satılacak hizmetler için yeni bir fiyat belirlemeniz yeterlidir. (GymPro'da var olan paketlerinizi de Online olarak işaretleyebilirsiniz ancak bunu önermiyoruz.) 

Paketleri belirledikten sonra; online olarak vereceğiniz bir ders programı oluşturun. Bu program özel ikonuyla üyelerinizin "Üye web sayfasında" ya da "Mobil Uygulamalarında" fark edilecektir. 

Üyelerinizin satın alması ve rezervasyon yapması

Üyeleriniz -diğer zamanlarda olduğu gibi- ders programından bir online ders seçip rezervasyon yapabilecekler. Eğer o ders katılmak için paketleri yoksa sistem onları "Paketler" bölümüne yönlendirecek ve yeni Online Ders paketlerinizi SanalPOS ile. uzaktan satabileceksiniz. 

Geçerli bir paketi olanlar, ders rezervasyonunu yaptıkları andan itibaren (belirlediğiniz koşullarda) o günkü ders kişinin paketinden otomatik olarak düşecektir. 

Ders öncesi otomatik bilgilendirme ve uygulama linki

Ders saatinden 10 dakika önce GymPro rezervasyonu olan üyelerinize bir bilgilendirme SMS'i gönderecek. Bu mesajda; rezervasyon yaptıkları dersin yayınlanacağı ZOOM (*) uygulamasının davet linki de olacak. 

Online ders başlatma

Online dersi GymPro aracılığı ile Zoom üzerinde otomatik oluşturabilirsiniz. Ders saati geldiğinde Zoom uygulamasında daha önceden oluşturulmuş etkinliği başlatmanız yeterli.

Zoom ayarları

Belli bir süre; GymPro Online Dersin ileri seviye entegrasyonu yalnızca ZOOM uygulaması üzerinden yapılacaktır. Gelecekte bu alternatifleri arttırmayı umuyoruz.

 

Katılımcıların ZOOM üyeliği

Derse katılacak olan üyelerinizin herhangi bir ZOOM üyeliği olması gerekmemesidir. Ödeme GymPro SanalPOS sistemi üzerinden yapıldığı için üyelerinizin herhangi bir kredi kartı numarasını ZOOM'a girmelerine de gerek kalmaz. (Derse katılım için ZOOM uygulamasının kişilerin cihazlarına indirmesi gereklidir.)

thumb.png

İşletmeler için ZOOM kullanımı ve üyeliği 

Online derslerinizi ZOOM üzerinden verebilmek için yalnızca sizin bir ZOOM üyeliğinizin olması gerekmektedir. GymPro ile birebir entegre ders satışı rezervasyonu ve ders başlatma için iki ayrı üyelik seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz.

 

GymPro Zoom web servisler aracılığı ile bağlantı kurmaktadır. Bu imkan yalnızca PRO pakette mümkündür. Ücretsiz pakette Zoom web servis imkanı sunmamakta. Lütfen aşağıdaki tabloyu inceleyiniz.

GymPro ile entegrasyon için ZOOM uygulamasında yapılması gerekenler 

Online derslerinizi GymPro ile entegre bir şekilde ZOOM üzerinden verebilmek için Zoom içerisinde de bazı ayarlar yapmanız gerekmektedir. Bu ayarlar ile ilgili Argedan uzmanları sizlere yardımcı olacaktır. 

ZOOM uygulaması Güvenlik Ayarları 

Ayrıca; daha güvenli bir canlı yayın için; yine ZOOM içerisinde bazı güvenlik ayarları bulunmaktadır. Bu; canlı yayınlarınıza istenemeyen kişilerin girmesini engellemektedir. Argedan ekibi tüm bu ayarlar konusunda sizlere birebir destek olacaktır. 

Detaylı bilgi ve ayarlar için lütfen (216) 553 3446 numaralı telefondan Argedan uzmanları ile görüşünüz.

bottom of page