top of page

GymPro Web Üye Sayfası

Üye Web Sayfası ile üyelerinize kendilerini

takip etme ayrıcalığını sunun, daha çok kazanın!

GymPro 7
Yalnızca ayrıcalıklı GymPro kullanıcısı işletmelere sunulan Web Üye Sayfası ile üyelerinize; onlara özel bir web sayfası hediye edebilirsiniz. Tamamı ile GymPro'nun ile entegre olan sayfada üyeleriniz ölçümlerinden üyeliklerine, bireysel spor programlarından sizin grup ders programlarınıza kadar herşeyi görebilecekler;
isterlerse online rezervasyon ya da paket alımı* yapabilecekler.  
Daha önemlisi; bu hizmetten kendi web sayfanız üzerinden, kendi tasarımınız ile faydalanmak istiyorsanız Frame ve API hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 
Bu benzersiz ve ücretsiz hizmet ile ilgili detaylı bilgi için yazılım uzmanınız ile bağlantıya geçiniz. 
(*) Standart tasarım ve işlevlerin dışındaki modül ve firmaya özel tasarımlar, frame/API hizmetleri ek olarak ücretlendirilir. Online satış yapmak için Sanal Pos entegrasyonu ve online satış modülü gereklidir. GymPro'nun hazır sanal pos paketleri için yazılım uzmanlarımız ile bağlantıya geçiniz.  

Anlık online rezervasyon. Tümüyle GymPro kontrolünde. 

Ekran Resmi 2017-11-10 12.17_edited.jpg
GymPro'nuza girdiğiniz bireysel ya da grup ders programlarınız aynı anda Web Üye Sayfasında aktif olur.  Üyelerinizi bu programlara anlık olarak rezervasyon yapabilirler. GymPro arka planda üyenin tüm paket ve hizmetlerini sizin adınıza kontrol eder. Uygun ise rezervasyonu yapar, değil ise yeni paket almayı önerir. Sizin hiç bir şey yapmanıza gerek kalmaz. 
Ekran Resmi 2017-11-10 12.14_edited.jpg
GymPro'da tanımlı tüm hizmetlerinizi web sayfasında da yayınlanacak şekilde işaretleyebilirsiniz. Üyeleriniz artık tüm bu hizmetlerinizi kendilerine özel web sayfasından satın alabilirler. Satın alma işlemi tümüyle GymPro kontrolünde ve sizin belirlediğiniz şartlar ile yapılır. 
(*) Web sayfası üzerinden satış Sanal POS entegrasyonu gerektirir. Web Üye Sayfası ücretsiz olmasına rağmen, satış işlevi ek modüldür ve aylık bedel karşılığı sunulur.
Ekran Resmi 2017-11-10 12.30_edited.jpg

Vücut Analiz Cihazı ölçüm sonuçları Web Üye Sayfasında

GymPro7 Uye web sayfası
Üyeleriniz için önemli olan Ölçüm Sonuçları da Web Üye Sayfasında.
 
Siz ölçümü yaptığınız an; üyeleriniz eskiye yönelik ölçümleri de dahil olmak üzere tüm ölçüm sonuçlarını web sayfası üzerinden takip edebilecekler.
 
Bu da size altın değerinde bir pazarlama avantajı sunacak, üyelik yenileme ve satışlarınıza pozitif etki edecek. 
GymPro Tanita ve InBody Vücut Analiz Cihazları ile tam entegre çalışmaktadır. Alınan sonuçlar anlık olarak hem GymPro'daki ilgili sayfaya hem de Web Üye Sayfasına işlenir.  
Vücut Analiz Cihazları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız. 
Web Üye Sayfasının diğer özelliklerini öğrenmek ve demo sayfayı görmek için Yazılım Uzmanlarımız ile bağlantıya geçiniz. Bu ayrıcalıklı hizmetin avantajlarından siz de faydalanın!
bottom of page