top of page

GymPro 7

Neden GymPro?

GymPro'yu Türkiye'nin en çok tercih edilen

yazılımı yapan yüzlerce neden var. 

Türk fitness sektörü için ilk kez yazılmaya başladığı 1998'den bu yana hala en çok tercih edilen yazılım olmamızın en önemli nedeni; Sizi en çok dinleyen, sizinle aynı dili konuşan, sizi anlayan; konusunda uzman bir ekip tarafından, bıkmadan-usanmadan hala kendini en çok geliştiren yazılım olmasıdır.   

3444_edited.png

Kullanımı kolay
 

GymPro; ana sayfasından anlık hatırlatmalarına, hızlı analizlerinden son derece kullanıcı dostu ekranlarına, bir grup insanı "Takım" haline getirebilen görev atama altyapısı ve yüzlerce özelliği ile binlerce kişi tarafından rahatlıkla kullanabilmektedir. 

Gelirlerinizi arttırır, giderlerinizi azaltır.
 

GymPro kullanıcılarının en büyük avantajı; yazılımları sayesinde her zaman büyük resmi daha kolay görebilmeleri, daha rahat analiz edebilmeleridir. Fitness sektörüne özel hazırlanmış bakış açısı, hızlı değerlendirmeleri ile işletmenizi kolayca yönetebilir, rakiplerinize nazaran gelirlerinizi daha kolay arttırabilirsiniz.  

Bireysel başarınıza değer katar
 

İster patron, ister bir yönetici, isterseniz de bir eleman olun. GymPro kullanıyorsanız; bireysel başarınızı en üst seviye çıkartabilmeniz için size destek verecek bir çok detay yazılımınızın içindedir. 

Sorunsuz deneyim
 

GymPro'nun en önemli avantajlarından biri de kolay kullanımının yanısıra sorunsuz bir yazılım olmasıdır. GymPro Türkiye'nin dört bir yanında hatta yurtdışında dahi kullanılabilen "tek bir yazılımdır" Bunun anlamı; Edirne'de bir kullanıcımız hata bulduğunda, diğer tüm kullanıcılar henüz fark etmeden bizim hatayı düzeltmemizdir. Bu nedenle GymPro ile yazılım kaynaklı bir problem yaşama ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Bu en çok gurur duyduğumuz özelliğimizdir. 

Son derece güvenli
 

GymPro kullanıcılarının veri güvenliği birinci önceliğimizdir. Hem Argedan'ın yapmış olduğu yüzbinlerce dolarlık yatırımlar hem de yazılım içerisindeki güçlü yetkilendirme alt yapısı ve benzeri bir çok detay ile verileriniz her zaman güven altındadır. 

Benzersiz tecrübe
 

GymPro'nun rekabet edilemez en önemli avantajı benzersiz tecrübesidir. 1998 yılında ilk fitness üye takip yazılımını hazırlayan uzman ekibe ek olarak, fitness sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi olan diğer takım oyuncuları sayesinde; bu sektöre yeni başlayanlar dahi yazılımları sayesinde yılların tecrübesinin koruyucuğundan faydalanırlar.  

Ekonomik
 

GymPro tek bir yazılım değildir. Bir çok modülden oluşan dev bir platformdur. Küçük ölçekli işletmelerden dev yaşam merkezlerine, zincir işletmelere kadar tüm tesisler yalnızca kendileri ile alakalı modülleri kullanarak gereksiz bir yazılım yatırımı maliyetinden kurtulurlar. İhtiyaçları oluştuğunda da istedikleri bir başka modülü sistemlerine yine ekonomik bedeller ile dahil ederler.  

bottom of page