top of page

GymPro Randevulu Giriş Modülü

ssss.png
w7.png

Devam etmekte olan Covid 19 salgını nedeniyle spor merkezlerinin faaliyetlerini en güvenli şekilde devam ettirebilmesi için Bilim Kurulu tavsiyesi ile T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından bazı kısıtlamalar getirilmiştir. Bu kısıtlamaların başında; tesiste aynı anda bulunacak kişi sayısının randevu sistemi ile kısıtlanması bulunmaktadır. Argedan, ayrıcalıklı GymPro kullanıcılarına "Randevulu Giriş" modülünü hazırlamış ve ücretsiz olarak sunmaktadır.*

(*) Argedan Covid 19 pandemisi süresince tüm müşterilerine destek vermiştir. Daha önce duyurulan "Yazılım dondurma" ve "Online Ders Modülü" gibi desteklerine ek olarak "Randevulu Geçiş Modülü"nü de ücretsiz olarak sunacağız. Modülün ücretsiz olarak kullanılabilmesi için tek şart işletmenin eskiden kalan bakiye borcu olmamasıdır. Sizler gibi Argedan'ın da bu zorlu dönemde ayakta kalarak sizlere hizmet vermeye devam edebilmesi için aldığımız bu karara anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. 

Randevulu Giriş modülü nedir?

Randevulu Giriş modülü; halihazırda GymPro sisteminde "Aktif üyeliği" olan kişilerin; web üye sayfası ya da GymPro Mobile üzerinden, sizlerin belirleyeceği kriterlere uygun olarak tesisi kullanım randevusu almasına sağlar.

 

Bahsedilen kriterler;

1. Tesis açılış - kapanış saatleri,

2. Aynı anda içeride bulunabilecek kişi sayısı (Kontenjan),

3. Çalışma süresi (Saat aralığı)

4. Ara temizlik (Saatler arası boşluk) sürelerinden oluşmaktadır.

 

Bu ayarları bir kez yapmanız halinde, üyeleriniz web ya da mobilden kullanım için rezervasyon yapabilecekler ve turnikeleriniz Mobil Karekod ile uygun olarak kişileri içeri alacaktır. (Turnikesi ya da Mobil Uygulaması olmayan işletmeler, resepsiyon bilgisayarından randevusu olanları görebilecektir.)

Screen Shot 2020-05-30 at 17.07.39.png
gp mobile.png

Hangi tip işletmeler Randevulu Giriş modülü kullanabilir? Kontrol nasıl yapılıyor?

Randevulu Giriş modülü; Üyelik Sistemi ile çalışan işletmeler için geliştirilmiştir. Seanslık hizmet satışı yapan işletmeler zaten rezervasyonlarını birebir yönetebilmektedir. 

Sistem kişilerin randevu alırken "aktif üyelikleri" olup olmadığını kontrol eder. Eğer üyelikleri varsa ve (65 yaş - üstü değilse) randevu almalarına müsade eder. 65+ kişiler ayarlar menüsünde otomatik olarak seçili gelir ve aktif üyelikleri olsa dahi sistem geçişe izin vermez. İşletmeler bu seçimi iptal edebilirler.

 

Kişiler randevuyu almaları sonrası belirlenen saatte GymPro Mobile karekod'u turnike üzerindeki donanımlara gösterip tesise giriş yapabilirler.

Önemli not : Sadece aktif üyeliği olan kişiler randevu alabilir. Tesise girişte randevu saati uygun olsa bile üyeliğin kapsamı kontrol edilir ve üyeliğe uygun bir gün ve saat ise tesise giriş onayı verilir. Başka bir deyişle; zaman kısıtlaması olan kişiler randevu alsa dahi kısıtlamanın olduğu saatlerde turnikeden geçemez. 

bottom of page