top of page

GymPro Toplu Üyelik Dondurma

Ramazan ayı ya da Covid 19 salgını süresince işletmenizi kapatmak zorunda kalırsanız; bu süre zarfında üyeliklerinizi toplu olarak dondurabilirsiniz.

Toplu Üyelik dondurma modülü ; GymPro sisteminizde "Aktif üyeliği" olan üyelerinizin üyeliklerinin toplu olarak dondurma işleminin yapılmasını sağlar. Bu modül Argedan'ın hediyesi olarak tüm ayrıcalıklı GymPro kullanıcılarına ücretsiz olarak aktif edilmiştir.

Modülü aşağıdaki yönergeleri takip ederek kullanabilirsiniz. 

1. Ana Menüde bulunan “Toplu İşlemler” üzerinden "Üyelik Dondurma" işlemini seçiniz.

 

 

2. Açılan pencerede üyelik süresine ekleyeceğiniz süre için  Dondurma Başlangıç / Bitiş tarihlerini giriniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Dondurma Nedenini yazınız.

 

4. Açıklama giriniz.

5. Üyelik tiplerinize  özel üyelik dondurma hakkı tanımlanmaktadır. Tanımlamış olduğunuz üyelik tipi içinde ‘’Dondurma Hakkını Sınırlandır’’ yetkisi tanımlı ise bu hakkından düşmemesi için “Bu dondurma işlemi üyenin dondurma hakkından düşülmesin” seçeneğinin işaretlenmesi gerekmektedir.

 

6. “Tümünü seç” seçeneğinin işaretlenmesi ardından dondurulacak olan tüm üyelikler otomatik olarak seçilir ve onayla butonu ile üyeliklerinizi toplu olarak dondurmuş olursunuz.

 

7. “Hiçbirini seçme” seçeneği ile iptal edebilirsiniz.

 

8. “Diğerlerini Seç” seçeneği ile işaretlemiş olduğunuz üyelerinizin dışındakileri seçebilirsiniz.

 

Dondurma işlemi tamamlandıktan sonra dondurma işleminin yapıldığı ile ilgili tüm üyelerinize bilgilendirme SMS'i gönderebilirsiniz.

Önemli hatırlatma : Toplu üyelik dondurma işlemi sonrası; geçiş kontrol donanımı kullanan işletmelerde sistem kişilerin kulübe girişini engeller. Bu nedenle işletmenizi toplu dondurma yapılan süreden önce açmanız halinde yapmış olduğunuz Toplu Dondurmayı sonlandırmanız gereklidir. Bu tip bir ihtiyaç oluşması durumunda lütfen Argedan ile iletişime geçiniz. 

11111.png
111.png
bottom of page