top of page

GymPro Doluluk Oranı Modülü

Üyeleriniz tesise gelmekte tereddüt ediyorlarsa;

onlara doluluk oranınızı anlık olarak bildirin. 

Covid 19 salgını süresince bir çok kişi için spor merkezleri riskli bölge olarak düşünülmektedir. Ancak aldığınız tedbirleri onlara bildirirseniz bu bir nebze onları rahatlatacaktır. Ancak yine de "kalabalık riski" tesise gelmelerine engel oluşturabilir.  Bu yüzden GymPro mobile'a Doluluk Oranı modülünü ekledik. Bu modül ile; GymPro'nuzda yapacağınız basit bir ayar ile mobil uygulamayı kullanan üyeleriniz; günün herhangi bir saati tesisin doluluk oranını görebilecek ve gönül rahatlığı ile spora gelebilecektir.  

GymPro Mobile doluluk oranı

Aynı zamanda; Randevulu Giriş modülünü de üyelerinize sunmanız halinde bu sıkıntılı dönemde hem onlar spor yaparak rahatlayacak hem de siz gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

Randevulu Giriş Modülünü inceleyin >

Üyeleriniz Doluluk oranını nasıl görecek?

Çok basit. Mobil uygulamalarının ana sayfasındaki "Info" butonuna tıkladıklarında ilk açılan sayfa; tesis doluluk oranı sayfasıdır. 

GymPro Mobile

Doluluk oranı modülü ayarları

Doluluk oranı hizmetini üyelerinize sunmak için "Giriş ve çıkış" turnikelerine ve Karekod ile geçiş kontrol sisteminine ihtiyacınız bulunmaktadır.  Modülü aşağıdaki adımlar ile basitçe aktif edebilirisiniz.

1. GymPro yazılımınızda Ayarlar bölümünü açınız. 

2. Ayarlar ekranında "Online Üye Sayfası" bölümünü tıklayınız.

3. Açılan pencerede soldaki "Seçenekler" butonunu tıklayınız.

4. Sekmelerden "Mobil Uygulama Seçenekleri"ni tıklayınız.

5. İlk önce "Mobil uygulama üzerinden doluluk oranı görüntülensin" opsiyonunu aktif hale getirin.

6. Tesis Kapasitesi bölümüne Covid salgını süresince kaç kişinin aynı anda girebileceği sayısını yazınız.

7. Bilgileri kaydet butonuna basınız.

 

 

GymPro Doluluk Oranı ayarları

Önemli hatırlatmalar

1.  Bu sistem devreye alındığında; GymPro "Tesis Kapasitesi" bölümüne yazılan rakamı turnikelerde takip etmemektedir. Örnek vermek gerekirse; tesis kapasitesine 20 yazdıysanız, içeri 20'den fazla kişi de girebilir. Kapasiteyi birebir kontrol etmek için lütfen Randevulu Giriş Modülünü kullanınız. 

2.  Doluluk oranı modülünün çalışabilmesi için giriş ve çıkış turnikeleri ve karekod okuyucuları olması gereklidir. Tesis içerisinde birden fazla alanda (Örnek Havuz vb.) turnike ile kontrol varsa; yazılım cihaz ayarlarında belirtilen "Ana Çıkış Turnikesi"ni çıkış turnikesi olarak kabul edecektir. 

(*) Argedan Covid 19 pandemisi süresince tüm müşterilerine destek vermiştir ve devam edecektir.Sizlere ücretsiz sunulan bu modülün kullanılabilmesi için tek şart işletmenin eskiden kalan bakiye borcu olmamasıdır. Sizler gibi Argedan'ın da bu zorlu dönemde ayakta kalarak sizlere hizmet vermeye devam edebilmesi için aldığımız bu karara anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. 

bottom of page