top of page

GymPro 7

GymPro. Genel Bakış

q7_edited.png
q6_edited.png

En güçlü, en çok kazandıran

ve en çok tercih edilen.  

3444_edited.png
V23.png

GymPro tek başına çalışan bir özel eğitmenden, binlerce metrekare üzerine kurulu yaşam merkezine kadar tüm ölçekteki işletmelere hizmet verebilecek şekilde hazırlandı. Paket ve modülleri ile kendinize en uygun GymPro'yu bulabilmek için her zaman Yazılım Danışmanınızdan yardım alabilirsiniz. 

2_edited.png
3_edited.png
1_edited.png

GymPro yazılımınız işletmenizdeki tüm satışları en kolay ve güvenli şekilde yapmanızı sağlar. Üyelik, Seanslık hizmet ya da Ürün satışlarınızda karşılaşabileceğiniz yüzlerce (farklı ödeme seçenekleri, aileden ek kişiler, sonra başlayacak üyelikler vb.) farklı duruma hazır alt yapısı ile GymPro en büyük yardımcınız olacak. 

Satışlarınızı destekleyecek Kampanyalar, İndirimler, Hediyeler gibi modüllere ek olarak; Üyelik devri, yükseltme, iptal vb. seçenekleri de tek tıkla gerçekleştirebileceksiniz.  

(Satış kategorileri ve diğer işlevler; paketlere göre farklılık gösterir.)

GymPro 7 ekran

GymPro unutmaz

GymPro'yu Türkiye'nin en çok tercih edileni yapan en önemli özelliği benzersiz tecrübesidir. İşletmenizin en iyi hizmeti verebilmesi ve her zaman gelir elde edebilmesi için her şeyin zamanından yapılması çok önemlidir. Bu nedenle size özel "Hatırlatma" detayları ile işletmeniz siz orada değilken dahi gerekli hatırlatmaları personelinize yapar.

Üyelik Satışı

GymPro Mobile

Spor Merkezlerinin "Üyelerine Özel" hazırlanmış, yazılımınız ile birebir entegre ve Fitness sektörünün tartışmasız en iyi mobil uygulaması.
GymPro Mobile. 

V2-1_edited.png

GymPro SanalPOS

Artık üyelik ve seanslık hizmetlerinizi satmak için kişilerin ayağınıza gelmesini beklemeyin. Hem web hem de mobil üzerinden belirlediğiniz üyelik ve seanslık hizmetlerinizi kolayca satın, üyelik yenilemelerinizi yapın.

 

6 banka ile entegre GymPro SanalPOS'u tümüyle GymPro yazılımınızdan yönetin.

ISLETMEDE 2.png

Fitness sektörüne özel Modüller

 

shutterstock_145455307.jpg

GymPro Studio

İşinizi büyütebilmenizin en önemli anahtarı; siz yokken de işlerin doğru gitmesini sağlamanızdır. Bu da yalnızca iyi bir yazılım ile mümkündür. 
"Seanslık Hizmet satışı" yapan küçük ölçekli Stüdyolara özel hazırlanmış olan GymPro Studio ile hem işletmenizi kolayca yönetin hem de daha çok kazanın.
gympro entegrasyon_edited.png

İyi bir yazılım hedeflerinize ulaşırken işiniz ile ilgili bir çok nesne ile anlaşabilmelidir.  Turnikelerden geçiş sistemlerine, muhasebe yazılımınızdan mobil aplikasyonunuza ve daha bir çok ilgili donanım ve yazılım ile mükemmel entegrasyonu ile GymPro hayatınızı kolaylaştırmada benzersiz bir deneyim sunar. 

GymPro ile entegre donanımlar

rendered_edited.jpg

GymPro ile verileriniz güvende!

GymPro hem yazılımınız kullanılırken 3ncü kişilere karşı hem de sunucularda saklanırken sizlere birinci sınıf çözümler sunar. GymPro'nun veri güvenlik detaylarını görmek için tıklayınız.

Üyelerinizin devamlılığı için sürekli iletişim çok önemlidir. Yalnızca GymPro'nun sunduğu ileri seviye otomatik iletişim yöntemleri ile üyelerinizi zorlanmadan birebir takip ederek onları her zaman özel hissettirebilir, üyelik yenilemelerinizde en yüksek başarıyı yakalayabilirsiniz. 

İletişim.

Detaylı ancak basit takip.

Ekran Resmi 2017-10-01 13.10_edited.png

GymPro ile herhangi bir üyenizin kartını açtığınızda onunla ilgili her şeyi tek pencerede görebilirsiniz. Bu ihtiyacınız olan verilere en kısa sürede ulaşmanız için Argedan uzmanlarınca hazırlandı. İster tek bir ekrandan ilgili bölümlere kolayca gidin isterseniz de Kısayollar bölümünden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin. 

Vaktinizin değerli olduğunu biliyoruz. 

(*) Web Üye Sayfası standart işlevleri ücretsizdir. Sanal POS ve Online satış modülleri ücretlidir. 

fitnessonline web_edited.png

Ücretsiz Online (Web) Tanıtım, Rezervasyon ve Satış

GymPro kullanıcıları ürün ve hizmetlerini isterlerse web üzerinden de kolayca kendilerini tanıtabilir, üyelik/hizmet satabilir, rezervasyon alabilirler. Bunun için Argedan tarafından fitness sektörüne destek olması için yaratılmış olan ve Türkiye'nin en büyük fitness platformu olan "ücretsiz"* FitnessOnline.net üzerinden işletmelerine özel sayfalarda yapabilecekleri gibi, özel entegre yazılımlar (API) aracılığı ile kendi web sayfalarından ya da mobil uygulamalarından yapabilirler. 

(*) FitnessOnline.net'in standart tanıtım sayfaları ücretsizdir. Ek modüller, firmaya özel tasarımlar ve online satış için gerekli SanalPOS hizmetleri ücretlidir. 

Ücretsiz "üyelere özel web" sayfası. Yalnızca GymPro kullanıcılarının sahip olabileceği bir hizmet.

Üyelerinizin kendilerini takip edebilmeleri, sonuçlarını görebilmeleri, arkadaşlarına gösterebilmeleri çok önemli bir hizmet ayrıcalığıdır. GymPro; bu eşsiz hizmeti kullanıcılarına ücretsiz* sunmaktadır.

 

Yapmanız gereken tek şey ilgili modülü aktif etmek. Yazılımınız tüm üyelerinize link ve aktivasyon kodunu otomatik gönderir. 

Ekran Resmi 2017-11-10 12.12_edited.png
bottom of page